Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

drgający pedał gazu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • drgający pedał gazu

    No włąśnie, ciekawe czemu tak się dzieje :shock:
    Odpowiedź jest prosta. Światła mijania nie są skonstruowane do świecenia w dzień tylko do oświetlania drogi w nocy, przed samochodem. Odbłyśnikom szkodzi wysoka temperatura, bo nikt nie pomyślał, że mogą być używane w takich warunkach. A przepraszam- polscy pseudo politycy pomyśleli i załatwili nam ten absurdalny przepis :szeroki_usmiech

  • #2
    drgający pedał gazu

    Hej

    Od jakiegoś czasu przy delikatnym dotknięciu pedału gazu, wyczuwam delikatne wibracje tego elementu.
    Czy to wibracje od silnika, czy coś z gazem lub linką się dzieje ?


    Dzięki i pozdrawiam
    Norbert

    Komentarz


    • #3
      u mnie jest to samo olalem

      Komentarz


      • #4
        Pedał gazu jest na potencjometrze, to znaczy nie ma linki. Jak auto jest nirozgrzane to falują obroty i tak samo drga pedał gazu.
        Diagnostyka komputerowa samochodów - Poznań i okolice

        Komentarz


        • #5
          u mnie tez wibruje po przekroczeniu 4 k rpm... ale to chyba normalne :diabelski_usmiech
          Kiedyś O1 1.8T , Później O2FL 1.6 Fabia II 1.9 TDi, teraz Rapid 1.2 TSI 110 km

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez kecaj
            Pedał gazu jest na potencjometrze, to znaczy nie ma linki. Jak auto jest nirozgrzane to falują obroty i tak samo drga pedał gazu.
            W AEE gaz jest na lince.
            Wibracje i "kopanie" w stopę przy lekkim dotknięciu jak najbardziej typowe. Jeśli nie ma problemu z wolnymi obrotami to nie ma się czym przejmować...
            Jest: Czarna OIIFL Combi 1,8 TSI + DSG
            Była: Czarna OII 1,9 TDI (BXE)

            Komentarz


            • #7
              Kiedyś miałem podobny problem z pedałem gazu z silnikiem AEE
              (delikatna regulacja linki gazu i po problemie)
              lukasz-matrix

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X